Proje

Vera İncek Villaları
img

Yüksek standartları ve yeşil alanları ile seçkin bir yaşam, Vera İncek Villaları’nda sizleri bekliyor.

Ankara'nın yaşam ve yatırım değeri yüksek bölgesi İncek'te yer alan Vera İncek Villaları; özel okul, üniversite, hastane, market, sosyal alanlar, diplomatik kurum ve yerleşkelere yakınlığı ile merkezi konum avantajına; çok katlı yapılaşmadan uzak huzurlu ve nezih çevresiyle eşsiz bir lokasyona sahip.

Çağdaş estetik değerler ile bütünleştirilmiş bir anlayışla tasarlanan Vera İncek Villaları’nın benzersiz mimarisi, mekân ve konforu cömertçe sunarken, kullanıcı mahremiyetini de üst düzeyde sağlıyor.

Site içinde tam müstakil yaşam

Etrafı yeşil alan ve yüksek taş duvarlarla çevrili Vera İncek'te, tek ada tek parsel içerisinde, her bir villanın yaklaşık bir dönüm arsa üzerine inşa edildiği, tam müstakil 18 adet çok özel villa yer alıyor.

img
img

Çevreye duyarlı yaşam alanları

Tüm yaşam alanları yüksek standartlar gözetilerek ve çevreye duyarlılık bilinciyle tasarlan Vera İncek Villaları'nda; dış cephe mantolaması, ısı izolasyonlu camlar, yağmur suyu biriktirme, arıtma ve yeniden kullanım sistemi, çatılarda güneş enerjisi kullanımına uygun altyapı hazırlığı ile karbon ayak izimizi azaltıyoruz.

Hem evindesin, hem kendi doğanda

Vera İncek Villaları “tam müstakil” olma ayrıcalığıyla size ve sevdiklerinize içinde keyifle yaşayacağınız muhteşem bir bahçe sunuyor.

Kendi doğası içinde kimi zaman dingin sohbetlere, akşamüstü kahvelerine, kimi zaman aile yemeklerine, kalabalık davetlere ev sahipliği yapacak bu bahçede mutlu saatlere yer açın.

img
img

Toprağın enerjisi, doğanın huzuru...

Vera İncek Villaları'nda her bir villanın kendine ait organik tarım ve hobi bahçesi bulunuyor.

Hobi bahçenizde, toprağın enerjisiyle huzuru, doğanın size sundukları ile sağlığı bulacaksınız.

Hem araçlarınız, hem siz güvendesiniz

Tek noktadan giriş-çıkış ve kameralarla güvenliğin ön planda tutulduğu Vera İncek Villaları'nda siz ve sevdikleriniz her an huzur ve güven içinde olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Vera İncek Villaları’nda araç park alanları, her bir villa için müstakil 2 açık ve 2 kapalı otopark ile çözümlenirken, yayalar için de güvenli bir gezinti ve yürüyüş alanı yaratılıyor.

img
img

Standartın dışında kat yüksekliği ile ferahlık veren yaşam alanları

Proje ileri kaba teslim olup; tüm görseller temsilidir. Yatırımcı, brüt kullanım alanları sabit kalmak kaydıyla teknik açıdan gerekli gördüğü her türlü plan ve dış cephe değişikliğini yapma hakkını saklı tutar.

img
Mimari & İç Mimari Proje
ACE Mimarlık

“Villa” kent kültürü içinde alternatif bir yaşantı sunan çok özel bir konut türü. Müstakil olmasının verdiği kendi başınalık hissinin yanı sıra doğrudan toprağa temas etme imkânı, dış ile iç arasında daha geçirgen ve akışkan kullanım olanakları sunması özellikle son yıllarda daha fazla tercih edilmesine neden olmakta.

“Vera İncek” yukarıda kısaca bahsedilen niteliklerin yanı sıra, dikkatlice etüt edilerek hazırlanmış fonksiyonel plan çözümleri neticesinde, işlevden ödün vermeden, özgür ve ferah bir yaşam önerisini sizlerin beğenisine sunuyor. Bahçe yaşantısının, doğanın öncelik olarak düşünüldüğü tasarım kararları neticesinde dış mekân evin bir parçası haline gelerek salon, mutfak ve kış bahçesini bütünleyen onlarla hemhal olan bir hüviyet kazanıyor.

Kütle düzeni ve biçimlenişi farklı mevsimlerin gerekliliklerine cevap vermenin yanı sıra gün içindeki güneş döngüsünü ve hava şartlarının değişken durumlarını da açık ve yarı açık mekânlar sayesinde göz önünde bulunduruyor.

Doğal ışık ve hava evin her yerinin kimliğini tanımlayan başarı unsurları arasında. Aynı yaklaşım vaziyet planı kurgusunu da biçimlendiren temel öge olarak karşımız çıkıyor. Villanın müstakil olma hissini koruyarak “site yaşantısı”nın omurgası olan güvenlik ve açık alan kullanımını yerleşimin sokak tasarımında karşılık buluyor.

Nitelikli peyzaj tasarımı ve altyapı çözümleri, çevreci ve sürdürülebilir dinamikleri ile projeyi bütünleyen çağdaş tasarım dili, Vera İncek’in kimliğini oluşturuyor. Toplamda 18 adet villanın planlandığı projede bir yandan bahçenizin keyfini çıkartmanız bir yandan ise zengin peyzajın içinde yürüyüş yaparak korunaklı bir açık alan deneyimi yaşamınız mümkün.

Projede emeği geçen bütün ekip arkadaşlarımıza, Proje Koordinatörümüz Gerta Ajazi’ye ve mimari proje ekibine, Proje Koordinatörümüz Nilgün Deniz ve iç mimari tasarım ekibine; bize her aşamada destek veren, inanan, cesaretlendiren yatırımcı Vera Grup Ailesi’ne şükranlarımız sunuyoruz.

Yaşantınızın keyifli, mutlu, huzurlu ve sağlıklı anlarına mekan olabilmesi temennisi ile…