Proje

Vera İncek Villaları
img

Yüksek standartları ve yeşil alanları ile seçkin bir yaşam, Vera İncek Villaları’nda sizleri bekliyor.

Ankara'nın yaşam ve yatırım değeri yüksek bölgesi İncek'te yer alan Vera İncek Villaları; özel okul, üniversite, hastane, market, sosyal alanlar, diplomatik kurum ve yerleşkelere yakınlığı ile merkezi konum avantajına; çok katlı yapılaşmadan uzak huzurlu ve nezih çevresiyle eşsiz bir lokasyona sahip.

Çağdaş estetik değerler ile bütünleştirilmiş bir anlayışla tasarlanan Vera İncek Villaları’nın benzersiz mimarisi, mekân ve konforu cömertçe sunarken, kullanıcı mahremiyetini de üst düzeyde sağlıyor.

Site içinde tam müstakil yaşam

Etrafı yeşil alan ve yüksek taş duvarlarla çevrili Vera İncek'te, tek ada tek parsel içerisinde, her bir villanın yaklaşık bir dönüm arsa üzerine inşa edildiği, tam müstakil 18 adet çok özel villa yer alıyor.

img
img

Çevreye duyarlı yaşam alanları

Tüm yaşam alanları yüksek standartlar gözetilerek ve çevreye duyarlılık bilinciyle tasarlan Vera İncek Villaları'nda; dış cephe mantolaması, ısı izolasyonlu camlar, yağmur suyu biriktirme, arıtma ve yeniden kullanım sistemi, çatılarda güneş enerjisi kullanımına uygun altyapı hazırlığı ile karbon ayak izimizi azaltıyoruz.

Hem evindesin, hem kendi doğanda

Vera İncek Villaları “tam müstakil” olma ayrıcalığıyla size ve sevdiklerinize içinde keyifle yaşayacağınız muhteşem bir bahçe sunuyor.

Kendi doğası içinde kimi zaman dingin sohbetlere, akşamüstü kahvelerine, kimi zaman aile yemeklerine, kalabalık davetlere ev sahipliği yapacak bu bahçede mutlu saatlere yer açın.

img
img

Toprağın enerjisi, doğanın huzuru...

Vera İncek Villaları'nda her bir villanın kendine ait organik tarım ve hobi bahçesi bulunuyor.

Hobi bahçenizde, toprağın enerjisiyle huzuru, doğanın size sundukları ile sağlığı bulacaksınız.

Hem araçlarınız, hem siz güvendesiniz

Tek noktadan giriş-çıkış ve kameralarla güvenliğin ön planda tutulduğu Vera İncek Villaları'nda siz ve sevdikleriniz her an huzur ve güven içinde olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Vera İncek Villaları’nda araç park alanları, her bir villa için müstakil 2 açık ve 2 kapalı otopark ile çözümlenirken, yayalar için de güvenli bir gezinti ve yürüyüş alanı yaratılıyor.

img
img

Standartın dışında kat yüksekliği ile ferahlık veren yaşam alanları

Proje ileri kaba teslim olup; tüm görseller temsilidir. Yatırımcı, brüt kullanım alanları sabit kalmak kaydıyla teknik açıdan gerekli gördüğü her türlü plan ve dış cephe değişikliğini yapma hakkını saklı tutar.